Pýtate sa prečo vás zákazníci odmietajú?

Prečítajte si v dokumente zdarma, akých 7 najčastejších chýb robí väčšina obchodníkov.

Zistite ako sa im vyhnúť a telefonovať úspešnejšie.

Chcem návod ZDARMA TERAZ

 

Prečítajte si čo hovoria klienti

Ako operátorka chcem oceniť Barborkine školenia. Naučila ma, ako aktívne počúvať klientov, ako vhodne reagovať na rôzne situácie, ktoré môžu nastať. Páčilo sa mi, že pri počúvaní hovorov poukazovala na to, čo sa mi podarilo, povzbudzovala ma a hlavne nekritizovala. No najviac chcem vyzdvihnúť, že informácie a skúsenosti, ktoré školením získavam, využívam aj v bežnom živote. Uľahčilo mi to komunikáciu v rodine.

IvonTelefonická Operátorka

Najviac sa mi páčila spätná väzba po telefonáte, čo urobiť inak a lepšie. Páčili sa mi možnosti ako zvládať námietky.

Klaudia KovácsováFinančný sprostredkovateľ - OVB

Páčili sa mi rady a tipy ako správne telefonovať + praktické ukážky improvizácie.

Martin DérikFinančný sprostredkovateľ - OVB

Pomohlo mi to vo všetkom, sebavedomie pri telefonovaní a správne telefonovať.

Martin KockaFinančný sprostredkovateľ - OVB

Spokojenost s důsledností, služby využíváme dlouhodobě.

Hana FrolkováBusiness Manager CZECH (www.ce-ce.cz www.i-tarif.sk)

Ste jedno z mála call centier určite prinajmenej na Slovensku, u ktorých je naozaj ťažko zistiť, že ste call centrum. A to je dobre. Nuž: a Vaša ochota skutočne selektovať, koho oslovíte s kým sa pokúsite o rozhovor v mene Vášho zákaznika, je určite ojedinelá nielen na Slovensku. Takže som rád, že spolupracujeme.

Vladimír Fajnorkonateľ spoločnosti - Clean Up, s.r.o. (www.clean-up.sk)

Z môjho pohľadu vidím veľké zlepšenie po Vašom školení. Dievčatá komunikujú na lepšej úrovni, vyjadrovanie je profesionálnejšie. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme.

Bc. Lucia CsicsayováMediCare Pro

Pracujem v oblasti obchodu a zákazníckeho servisu. Bez komunikácie so zákazníkmi či už osobne, telefonicky alebo písomne si neviem predstaviť môj pracovný deň. Aj napriek tomu, že mám v tomto smere skúsenosti, e-book ako efektívne telefonovať bol pre mňa veľkou inšpiráciou. Vždy je priestor pracovať na sebe a zlepšovať sa. Najviac sa mi na ňom páčilo, že nejde len o teóriu telefonovania. E-book poukazuje na konkrétne príklady, ktoré sa pri komunikácii so zákazníkmi stávajú bežne. Zároveň prináša konkrétne návrhy ako ich riešiť, ako ich správne uchopiť. Veľmi oceňujem odporúčania a pomôcky autorky na konkrétne nástroje, ktoré Vám všetko “nové” pomôžu zaviesť do praxe. Tak sa predsa človek učí najlepšie. E-book mi pripomenul a pomohol mi uvedomiť, čo je pri komunikácii skutočne dôležité. Taktiež mi poskytol praktické tipy ako pracovať s námietkami a nenechať sa zaskočiť, pretože denne čelím rôznym námietkam, otázkam a požiadavkám potenciálnych či existujúcich zákazníkov. Aj bez školenia viem, čo kedy a ako mám spraviť inak, aby komunikácia prinášala želané výsledky. Verím, že vďaka e-booku budem našim zákazníkom vedieť efektívnejšie odpovedať na ich otázky a zároveň viesť kvalitnejšie rozhovory, ktoré pomôžu budovaniu dlhodobých vzťahov, pretože to je cieľom našej spoločnosti.

Alžbeta JaššováObchod a zákaznícky servis - www.flowii.com

V e-booku som našla veci,na ktoré v bežnej komunikácii nedávame pozor,lebo sa nám zdajú že nie sú podstatné a tak ako more sa skladá z kvapiek,tak sa aj úspech skladá z maličkostí 🙂

Denisa Marčíniwww.citsaskvelo.flp.com

Telefonovanie je jedna možnosť obchodnej komunikácie. Je výborné keď ju ovládame. Posunie nás to vyššie. Ja by som to doporučila každému nielen obchodníkovi. Je to súčasť tejto doby.

Brosková Daša (http://dabroworld.webnode.sk/)obchodný partner čínskej nadnárodnej spoločnosti TIENS

Na školení sa mi najviac páčili všetky poučné informácie spojené s telefonovaním klientom, čomu sa vyhýbať, ako reagovať, spôsob ako správne telefonovať, reagovať na námietky klientov.

Martina LabudováTelefonická Operátorka

V knihe sú výborne zhrnuté situácie, ktoré reálne v živote vznikajú. Tešia ma najmä, že sú tam uvedené konkrétne situácie z praxe.

Juraj BaloghCreditCall - www.creditcall.sk

E-book bol pre mňa príjemným sumárom informácií.

Miroslav Tomek

Školiteľka, príjemná, vedela vysvetliť, pomôcť, poradiť, takže super. Nebolo to také vážne ako každé, bolo to najlepšie školenie, nebola to len teória ale aj prax. Určite by som školenie absolvovala ešte raz. 🙂

Scarlett SormanováTelefonická Operátorka

Odporúčam školenie, nakoľko mne školenie dalo širokospektrálny obzor v oslovení klienta a konzultácie s ním.

Gabika BilkováTelefonická Operátorka

Ďakujem za cenné informácie a rady, tento e- book určite odporúčam všetkým, ktorí sa chcú zlepšovať v telefonovaní.

Marta Palicová

Na školení sa mi najviac páčili: Cvičné rozhovory, štruktúra hovoru, námietky.

Simona KiššimonováTelefonický Operátor

Školiteľka vysvetľovala precízne a zrozumiteľne, čo bolo pre mňa ako začiatočníčku veľkým prínosom.

Miriam GalbováTelefonická Operátorka